Slnečné kolektory

Pomôžeme vám získať energiu zo slnečných lúčov a znížiť náklady na ohrev teplej vody. Máme pre vás širokú ponuku slnečných kolektorov, s ktorými znížite svoju závislosť na primárnej energii. Slnečné kolektory s dotáciou zo „Zelená domácnostiam“ vás budú stáť minimum, ale získate s nimi maximum možnej energie.

Energia sa dá získať aj z obnoviteľných zdrojov, ktoré sú všade okolo nás. Jedným z týchto zdrojov sú aj slnečné lúče, ktoré pomocou slnečných kolektorov môžu zásobiť vašu domácnosť teplou vodou.

Slnečné kolektory

V závislosti od množstva a veľkosti slnečných kolektorov môžete svoju závislosť na primárnej energii výrazne znížiť. V kombinácii s ďalšími technológiami (napríklad plynový kotol, tepelné čerpadlo) môžete spotrebu primárnej energie na vykurovanie a ohrev teplej vody dostať takmer na nulu.
Slnečné kolektory po namontovaní pracujú automaticky. Do ich chodu nie je potrebný žiadny zásah a ani ich netreba obsluhovať. Životnosť slnečných kolektorov sa počíta na desiatky rokov. Kvalitné slnečné kolektory renomovaných výrobcov si môžete u nás zaobstarať ešte lacnejšie. Sme držiteľmi certifikátu na poberanie dotácií zo „Zelená domácnostiam“takže investícia do tohto zariadenia vás nebude stáť veľa.

Prvotriedna kvalita

Získavanie energie zo slnečných lúčov nie je vo svete žiadnou novinkou. Za ten čas prešli kolektory množstvom vylepšení, vychytali sa všetky chyby a zaviedli sa nové technológie a materiály, ktoré umožňujú efektívne využitie slnečnej energie. Presne takéto slnečné kolektory vám ponúkame. Prvotriedna kvalita za prijateľné ceny s rýchlou návratnosťou investície.