Plynové kotly

Maximálny výkon pri nízkej spotrebe – aj tak sa dajú klasifikovať plynové kotly v našej ponuke. Pomôžeme a poradíme vám s výberom najvhodnejšieho plynového kotla pre vašu domácnosť. Investujte s nami do jedného z najobľúbenejších a najistejších spôsobov vykurovania a kúrte plynom.

Kúrenie plynom je jedným z najobľúbenejších riešení vykurovania. V našej ponuke nájdete najmodernejšie plynové kotly, ktoré sú schopné efektívne a spoľahlivo dodávať teplo pre celú domácnosť. Vybrať si môžete z menších kotlov, ktoré môžu slúžiť na ohrev vody a vykurovanie menšej domácnosti ale aj väčšie, ktoré sú ideálne pre väčšie a tepelne náročnejšie budovy.

Inovatívne technológie

Kondenzačná technológia, ktorú v súčasnosti nájdete v plynových kotloch využije energiu vysoko efektívne, Takmer všetok energetický obsah paliva sa pomocou tejto technológie premení na teplo (viac ako 95% energie sa premení na teplo). Získate tak v domácnosti príjemné teplo bez toho aby ste museli brať do úvahy koľko plynu ste na vykúrenie spotrebovali.
Zároveň sú naše plynové kotly šetrné k životnému prostrediu keďže na dosiahnutie tepelného komfortu sa spáli menej plynu čím vznikne menej emisií oxidu uhličitého (CO2).

Vymeňte starý kotol za nový

Nad novým plynovým kotlom by ste mali rozmýšľať aj v prípade, ak máte starší plynový kotol. Pri starších a opotrebovaných zariadeniach hrozí únik nebezpečného CO2 do domácnosti. Ďalším dôvodom je riziko, že starý plynový kotol môže kedykoľvek prestať fungovať. Posledným dôvodom na výmenu plynového kotla je fakt, že s novým môžete ušetriť na plyne.
Prvotná finančná investícia do plynového kotla sa vám vráti vo forme nízkych nákladov na vykurovanie. Poradíme vám s výberom vhodného plynového kotla pre vašu domácnosť a zabezpečíme aj odborný servis.