Naše služby

Tepelné čerpadlá

Ponúkame vám tepelné čerpadlá špičkovej kvality renomovaných značiek Vaillant a Buderus, ktoré vynikajú účinnosťou, vynikajúcou úspornosťou a dlhodobou spoľahlivosťou. Sme vlastníkmi certifikátu na poberanie dotácií zo „Zelená domácnostiam“, takže s nami ušetríte aj pri nákupe tepelného čerpadla.

Slnečné kolektory

Pomôžeme vám získať energiu zo slnečných lúčov a znížiť náklady na elektrickú energiu. Máme pre vás širokú ponuku slnečných kolektorov, s ktorými znížite svoju závislosť na primárnej energii. Slnečné kolektory s dotáciou zo „Zelená domácnostiam“ vás budú stáť minimum, ale získate s nimi maximum možnej energie.

Plynové kotly

Maximálny výkon pri nízkej spotrebe – aj tak sa dajú klasifikovať plynové kotly v našej ponuke. Pomôžeme a poradíme vám s výberom najvhodnejšieho plynového kotla pre vašu domácnosť. Investujte s nami do jedného z najobľúbenejších a najistejších spôsobov vykurovania a kúrte plynom.

Podlahové kúrenie

Mať nohy v teple môžete mať s podlahovým kúrením stále. Inovatívne podlahové kúrenie značky Rehau alebo Viessmann sú známe nízkou spotrebou energie, bezproblémovou funkčnosťou, vysokou účinnosťou a vynikajúcou spoľahlivosťou. Podlahové kúrenie vám navrhneme a aj zhotovíme, na komplet.