Podlahové kúrenie

Mať nohy v teple môžete s podlahovým kúrením stále. Inovatívne podlahové kúrenie značky Rehau alebo Viessmann sú známe nízkou spotrebou energie, bezproblémovou funkčnosťou, vysokou účinnosťou a vynikajúcou spoľahlivosťou. Podlahové kúrenie vám navrhneme a aj zhotovíme, na komplet.

Podlahové kúrenie je moderný, ekonomický a efektívny spôsob vykurovania. Veľká vykurovacia plocha podlahy vyhreje celú miestnosť rýchlo a rovnomerne. Firmy Viessmann a Rehau sa radia medzi špičku v oblasti podlahového vykurovania a práve produkty od nich vám ponúkame. Všetko na spoľahlivé, funkčné a bezproblémové kúrenie nájdete u nás. Odporučíme vám vhodný systém a poradíme s výberom techniky. V prípade záujmu vám môžeme podlahové vykurovanie navrhnúť a aj kompletne zhotoviť.
Teplý vzduch stúpa hore. Ako teplý vzduch stúpa hore prehreje celú miestnosť. Teplotu vykurovania môžete pohodlne regulovať. Zaistíte si tak efektívnu spotrebu energií a teplotu môžete nastaviť svojim nárokom a potrebám.

Podlahové vykurovanie/chladenie

Niektoré typy podlahového vykurovania môžu miestnosť aj chladiť. Oceníte to hlavne počas letných horúčav. Miesto teplej vody v rúrkach, ktoré tvoria podlahové vykurovanie, môže cirkulovať studená voda, ktorá bude ochladzovať podlahu a od nej sa ochladí vzduch v miestnosti.
Podlahové kúrenie je vhodné pod takmer každý typ podlahy. Trvá síce dlhšie kým sa podlaha ohreje ale teplo z nej bude, vďaka akumulačným vlastnostiam podlahy sálať aj niekoľko hodín po odstavení kúrenia.

Výhody podlahového kúrenia

– nízke spotreba energie
– zachovanie tepelného komfortu podľa vašich nárokov a potrieb
– vhodné pre alergikov a astmatikov – pri podlahovom kúrení je prúdenie vzduchu menšie tým pádom je v priestore aj nižší podiel prachových častíc.
– nulové riziko popálenia – nízkoteplotný systém podlahového vykurovania, ktorý vám ponúkame má maximálnu teplotu 35°C
– podlahové kúrenie vám navrhneme a aj zhotovíme